Gözde Cafe Bistro

Açıklama

Açıklama

Cafemiz 13.06.2014 tarihi itibariyle Gözde Aile Çay Bahçesi olarak,  Suat Kılıç Bulvarı’ nda halkımızın hizmetine sunulmuştu. 5 yıl sonra kendi işletmemizi kurmak üzere Cumhuriyet Mahallesi İsmet İnönü Bulvarında (Kuş Cenneti Yolu Üzeri) tamamen yeni imajıyla Gözde Cafe Bistro olarak 2019 yılında siz değerli müşterilerimizin hizmetine girmiş bulunmaktayız. İşletmemiz Engiz sahiline 2,00 km uzaklıkta ve Kuş Cenneti Yolu üzerinde ve nezih bir ortamdadır. 19 Mayıs İlçesinin en iyi ve en nezih tek yeri olup siz değerli müşterilerilerimiz için huzurun ve sakinliğin aileniz ile rahat bir şekilde oturabileceğiniz ortam için hizmetin en iyisini sunmaya hazırız. Cafemiz 24 saat açık olacaktır. BEKLİYORUZ…

19 Mayıs İlçesi Cumhuriyet Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı üzerinde açık ve kapalı alanda kurulu olan tesiste, müşteriler için bütün rahatlık düşünülmüş. Tesiste açık büfe fast food, yemekler, semaverde çay keyfi veriyor. Gözde Cafe Bistro rahat, huzurlu ve aile yerinizdir. Müşterilerimiz buraya geldiklerinde ev rahatlığını hissedecekler, tesisimizde açık büfe sıcak soğuk içecekler, fast food, yemekler, semaverde çay ailelerin içinde rahatlıkta gelip huzur içinde ayrılacağı bir mekândır, vatandaşlarımızı tesisimize bekliyoruz” dedi.

Sedat UZUN

İşletme Sahibi

İletişim

İletişim

Konum

Gözde Cafe Bistro
Yol Tarifi Alın

İletişim

Gözde Cafe Bistro
  • By admin
  • Email: interhakan1@hotmail.com

Etkinlikler

Gözde Cafe Bistro
Hiçbir Etkinlikler Bulunamadı

Puanlar

Gözde Cafe Bistro

Firma Puanı

0

0 Genel Toplam
Bu örnek bir içeriktir. Bazı firma veya etkinlikler için özel bir açıklama ekleyebilirsiniz. Eğer derece ifadeleri değiştirmek gerekiyorsa, tema seçeneğine gidin ve eklemek veya değiştirmek için lütfen tıklayınız.
Teşekkür ederiz.
Servis
0.0%
Konum
0.0%
Kalite
0.0%
Diğer
0.0%