Adıyörem Çiğköfte Engiz Şubesi

Açıklama

Açıklama

Adıyörem çiğ köfte 2007 yılında Samsun’da üretime başladı.

Dayanılmaz lezzetiyle kısa sürede hızla büyüyen firmamız, 19 Mayıs 2014’te Yeni Grup çatısı altında dünyada bir ilk olan çiğ köfte üretilmek üzere dizayn edilmiş fabrikasını kurup Samsun – Ankara karayolunun 8. kilometresinde hizmete soktu.

Günlük 40 ton çiğ köfte, 500 bin adet lavaş ve özel acı sosuyla, 4 bin metrekare kapalı alanı bulunan fabrikada birbirinden ayrı bölümlerde katkısız bir şekilde üretim yapılmaktadır. Fabrika bünyesinde paketleme, soğuk hava deposu, sosyal tesisler ve ofis bölümleri bulunmaktadır.

Firmamız, Adıyörem markasıyla üretilen ayran, şalgam suyu, şam tatlısı, burma kadayıfı ve nar ekşili sosunu da bayilerinde tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

Sağlıklı ve katkısız üretim yapmayı şirket politikası haline getiren Adıyörem, ürünlerinde bulyon, Çin tuzu gibi sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi kullanmamaktadır. Yüzde 100 katkısız, doğal ve organik üretim yapmaktadır.

Tüm malzemeleri üretildiği yörelerden özel olarak getirilirken, Adıyörem hazırladığı ürünlerini bünyesindeki , soğutucu sistemli araçlarıyla Türkiye genelindeki yüzlerce bayisine ulaştırmaktadır.

Adıyörem olarak Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış 400’e yakın şubesiyle, müşterilerine, kaliteli, güler yüzlü ve hızlı servis sunmayı amaçlamaktadır.

İletişim

İletişim
 • Adres
  PAZAR MAH. ATATÜRK BULV. NO:117/D - 19 Mayıs/Samsun
 • Telefon
 • Kategori
  Alışveriş Merkezi
 • Konum
  19 Mayıs, Pazar Mahallesi
 • Tags
  19 mayıs Adıyörem Çiğköfte, adı yörem, adıyörem, Adıyörem Çiğköfte, Adıyörem Çiğköfte Engiz Şubesi, engiz çiğ köfte, engiz çiğköfte

Konum

Adıyörem Çiğköfte Engiz Şubesi
Yol Tarifi Alın

İletişim

Adıyörem Çiğköfte Engiz Şubesi
 • By admin
 • Email: interhakan1@hotmail.com

Etkinlikler

Adıyörem Çiğköfte Engiz Şubesi
Hiçbir Etkinlikler Bulunamadı

Puanlar

Adıyörem Çiğköfte Engiz Şubesi

Firma Puanı

0

0 Genel Toplam
Bu örnek bir içeriktir. Bazı firma veya etkinlikler için özel bir açıklama ekleyebilirsiniz. Eğer derece ifadeleri değiştirmek gerekiyorsa, tema seçeneğine gidin ve eklemek veya değiştirmek için lütfen tıklayınız.
Teşekkür ederiz.
Servis
0.0%
Konum
0.0%
Kalite
0.0%
Diğer
0.0%